Pokud si myslíte, že levné cestování není možné a jestliže ano, pak jedině s tím, že bude nudné, pak se mýlíte. Levného cestování můžete dosáhnout i vy, a to bez toho, aniž byste museli jít se svými nároky výrazněji dolů. Stačí v tom jen umět chodit a levnějšího cestování se dočkáte i vy. Přitom si můžete užít stejný komfort jako v případě, kdy byste za stejný zájezd zaplatili dvojnásobnou cenu. Pojďte se s námi na to podívat.

Sledování letek na portálech

Sledovat letenky se vám jistě vyplatí, ale ovšem pouze do té doby, než si vás vámi navštěvované stránky zapamatují. Následně už přichází vyložené peklo v podobě zdražování letenek, které sledujete. Snažte se na internetové portály nabízející letenky chodit pokaždé z jiného počítače, aby byla cena, pokud možno neustále dole. Jedině tak narazíte na zajímavou nabídku. Tu snížíte ještě tím, že se budete dívat na portály, které vám nabídnou jen nejlevnější lety. Počítejte však s tím, že budete přestupovat.

Další výhodou, jak mít levnější cestování, je nosit si diář, kde budete psát svůj finanční rozpočet. Stanovte si své cíle, které nepřesáhnete, co se týče financí. Nemusíte pokaždé kupovat vše, co uvidíte. I jiným způsobem si lze dovolenou užít na maximum. Stačí jen vědět, co máte dělat a pak půjde zábava sama.

Krásné a levné země

Výrazné slevy docílíte mimo jiné i při návštěvě levnějších států. Ty vám mohou vyrazit dech, nemyslete si, že v momentě, kdy se jedná o levnou destinaci, jde ihned i o špatné a špinavé místo. V úvahu si vezměte Vietnam nebo Thajsko. Právě zde můžete navštívit jedno z několika letovisk, kde sežene vše za pár korun, a i přes to si budete připadat jako někde ve Spojených státech Amerických. Výborný servis, krásné ostrovy a pláže vás dostanou do kolen.

V neposlední řadě můžete ve městě hledat ubytování přes ubytovací portály, kde své byty a nemovitosti nabízejí přímo lidé, kteří si chtějí přivydělat. Vy jim vyděláte nějakou tu korunu a oni vám ji na oplátku ušetří, protože nebudete muset platit drahé hotely.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno