Jak mužům, tak i ženám docházejí často nápady o tom, co by měli svému protějšku koupit na
valentýna jako dárek. Pokud tento den máte v oblibě a se svým protějškem ho slavíte prakticky po celou dobu, měli byste si na výběru dárku dát záležet. Jakmile ho uvidí, musí si říct, že jste ho potěšila více než by čekal.

Kupujeme dárek na Valentýna

Co říkáte na netradiční parfémový set? Možná si říkáte, že parfémy patří k obyčejným dárkům, ale opak je pravdou. Je čistě jen na vás, abyste udělali z parfému dárek, který opravdu vašeho partnera potěší. Stačí si pohrát s fantazií a máte výhru v kapse. Jestliže koupíte parfém, zabalíte ho do balícího papíru s motivem srdíček a následně předáte, váš partner bude mít sice radost, ale rozhodně se nebude jednat o tzv. bum dárek. S parfémem můžete udělat takový dárkový originální koš, ve kterém bude mimo jiné i fotografie vás dvou.

Víte, co vašeho partnera potěší ze všeho nejvíce? Když si dárek koupíte sama sobě, jen s tím rozdílem, že se bude jednat o svůdné prádlo. Určitě s námi budete souhlasit, že to vašeho partnera nenechá ani na minutu v klidovém režimu, jakmile vás uvidí ve svůdném spodním prádle. Záležet ovšem bude na vás, jaký dárek si pro něho konkrétně připravíte. Svůdné spodní prádlo můžete obohatit o další krásné hadříky.

Společná radost aneb wellness pobyt

Na závěr bychom vám chtěli dát pár tipů ohledně společné radosti. Ta může nastat v momentě, kdy sobě i příteli pořídíte wellness pobyt. Zaměřit se můžete například na procedury typu pivních lázní apod. Uznejte sama, že na světě neexistuje chlap, který by neměl rád pivo. Proč mu ho tedy nedopřát v podobě lázní? Pivní koupel a tankování libovolného množství piva v kombinaci svůdného prádla jistě potěší každého muže.

Záležet ovšem bude na vás, pro jaký dárek se v konečném důsledku rozmyslíte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno