Francii můžete navštěvovat po celý rok. Pokud je tedy vaše výmluva postavena na tom, že skončilo léto, pak byste si tento článek měli rozhodně přečíst. Jde o nádherné město, které vám má co ukázat, jen mu musíte dát šanci. Kromě toho, pokud máte přítelkyni nebo přítele, které chcete překvapit, stojí Francie bezesporu za to. Převážně se pak bavíme o Paříži, o které se ví, že je město zamilovaných.

Oslní vás Eiffelova věž

Město zamilovaných si Paříž vysloužila díky Eiffelové věži, odkud pochází největší množství fotografií zamilovaných párů. Jistě je to sen mnoha žen mít fotografií se svým protějškem právě z této destinace. Co vám v tom brání? Do Paříže můžete vyrazit i na pouhé dva dny, a i přes to si ji náramně užijete. Stačí jen zmapovat před samotným výletem terén, Pokud byste tam jeli bez plánu, nic byste s největší pravděpodobností nestihli. Paříž toho nabízí hodně a stihnout vše je téměř nemožné.

Jestliže stojíte o co nejvíce památek a krásných míst, nejprve si je naplánujte a teprve poté konejte. Jedním z nejkrásnějších míst je Eiffelova věž. To už víte z předchozího odstavce. Kromě nádherných míst můžete obdivovat i jiné věci, které ve Francii naleznete. Ať už se jedná o cokoli, nezapomínejte na to, že Francie se nenavštěvuje kvůli moři, ale zážitkům ve městech. Řeč je teď především o Paříži.

Popíjení francouzských vín

Francouzská vína už jste nejspíš ochutnali i v České republice. Pokud je ale nezkusíte přímo ve Francii, pak byla vaše návštěva úplně zbytečná. Je sice hezké navštívit Eiffelovou věž, ale i tato návštěva se nesmí obejít bez ochutnávky vín. Když k tomu přidáte i francouzskou kuchyni, nebudete chtít odsud odejít. Francouzi moc dobře vědí, jaká jídla se podávají k vínům a podle toho je také nabízejí jak místním, tak i turistům.

Francie neboli přesněji řečeno Paříž je místem plným dobrodružství a nádherných zážitků, které musíte prožít. Od pěkných míst, přes výbornou kuchyni až po různé akce plné zábavy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno