Seriál Krok za Krokem vám jistě nemusíme představovat. Dvě rodinky, které se spojily díky lásce Franka Lamberta a Carol. Po oznámení, že se tito dva milenci vzali se oběma rodinám převrátil život naruby, a to převážně z pohledu dětí, kdy si téměř celý seriál budou dělat naschvály a různé vylomeniny. I přesto se ovšem najdou díly, kdy celá rodina drží při sobě. Chcete ovšem o tomto seriálu vědět zajímavosti? Následujte nás.

Zajímavosti o seriálu Krok za Krokem

Postavu Franka Lamberta ztvárnil herec Patrick Duffy, který už v té době byl považován za
vynikajícího a oblíbeného herce, kterého mimo jiné můžete vidět také v jiných seriálech nebo filmech. Díky oblíbenosti herce ho režisér zahrnul do dějství, čímž se podílel na více než 35 dílech z pohledu režisérství. Určitě vás zaujal také zábavný park, který je vidět v samotném intru videa. Pokud vás tento zábavný park něčím zaujal, jako například velkou horskou dráhou, pak se jedná o park nacházející se v Los Angeles. Celý název zábavného parku následně zní Six Flags.

Kromě zábavního parku v intru seriálu jste si mohli všimnou rodinného domu, který je vidět pokaždé na začátku seriálu. Jedná se o dům, který opravdu ve Spojených státech amerických stojí. Opět se jedná o Los Angeles. Zajímavostí je ale fakt, že se v domě nikdy nenatáčelo. Scénáristé a režiséři si interiér domu kompletně vymysleli ve svém studiu. Technika je natolik vybavená, že vám to připadá, jako byste v domě skutečně byli.

Cody byl vybrán Patrickem Duffym

Věděli jste, že představitele Codyho si vybrala samotná seriálová hvězda, a to na základě vynikajících předchozích zkušeností? Představitel Codyho byl však během natáčení seriálu obviněn z toho, že ubližuje své ženě, a tak musel seriál navždy opustit. Pro diváky se ovšem vrátil do úplně posledního dílu, který mohl být pro mnohé diváky dojemným. Díváte se na tento seriál i dnes a co se vám na něm líbí ze všeho nejvíce?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno