Zajímavosti o seriálu Ulice by mohly zajímat nemalý počet návštěvníků. Pokud se díváte na tento nekončící seriál, s největší pravděpodobností byste o něm chtěli vědět více informací, zvlášť ty, o kterých se buď příliš nemluví, nebo se dají považovat za skutečné zajímavosti. Jestliže jste seriál Ulice nezažili od úplného začátku, jedním z faktů je také den, kdy to všechno začalo.

Zajímavosti o Ulici

Nejspíš vás bude zajímat, kdy se Ulice začala točit neboli tzv. kdy se uskutečnila vůbec ta úplně první klapka. Pokud patříte mezi velké fanoušky tohoto seriálu, pak vám musíme říct, že v červnu se Ulice vysílá již 15 let. Jinými slovy první klapka tohoto seriálu se uskutečnila 6. června v roce 2005. Je až neuvěřitelné, jak se všechno během této doby odehrálo a změnilo. Seriálem prošlo nespočetné množství herců, přičemž začíná i náš druhý fakt.

Tím je počet herců na úplném začátku. Věděli jste, že ulice začínala něco málo s osmdesáti herci? V dnešní době jich je přes čtyři sta. I v tomhle odvětví můžete vypozorovat neuvěřitelnou změnu k lepšímu. Kromě toho, že jste měli možnost vidět známe herce jste je společně s námi mohli vidět také vyrůstat. Řeč je například o Matěji Jordánovi nebo jeho seriálové sestře Tereze Jordánové. K dnešnímu dni se natočilo přes 3.800 dílů. Jak si můžete sami všimnout i toto číslo patří k těm, které jsou neuvěřitelné.

Na závěr chvályhodné výkony

Jakmile nastal třetí rok natáčení, točilo se ve směs nonstop. Herci i režiséři tak na place byli během jednoho roku 348 dnů. Během této doby se natočilo rovněž nespočetné množství videí. Jen v průběhu jednoho dne se odhadovalo, že páska tvoří téměř 90 minut záběrů. V přepočtu to vycházelo na dva díly. Jak si jistě můžete někteří vzpomenout, v minulosti byla Ulice vysílaná po dvou dílech. To se však v posledních letech změnilo, kdy se jeden díl prodloužil.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno